.

.

XQ Darmowa wysyłka 2015 W Stylu Vintage Srebrny kapelusz Kolczyki nowe popularne bankiet tekstury

XQ Darmowa wysyłka 2015 W Stylu Vintage Srebrny kapelusz Kolczyki nowe popularne bankiet tekstury

Klasyfikacja kupujących:

€ 1.00 -19 %
€ 1.23
Kwota
Na stanie

polityka hipping -większość zamówienia zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po rozjaśniająca zapłata przez lotniczej poczta z tropić numer.
-dla US kupujący-większość czasu otrzymasz swoje zamówienie w ciągu 7-15 dni roboczych po tym jak transferu swój pakiet do chiny Post. to będą dostarczane przez USPS kiedy nadejdzie w stanach ZJEDNOCZONYCH. nie możemy zagwarantować dostawy timeframe jeśli urzędu pocztowego ma żadnych niespodziewanych opóźnień ze względu na wakacje, pogoda, lub innych warunków.
-dla nie-US kupujący-większość czasu otrzymasz swoje zamówienie w ciągu 15-30 dni roboczych po tym jak transferu swój pakiet do chiny Post. nie możemy zagwarantować dostawy timeframe jeśli urzędu pocztowego ma żadnych niespodziewanych opóźnień ze względu na wakacje, pogoda, zwyczaje, lub innych warunków. niektóre kraje takie jak rosja, brazylia, lub niektórych krajach Europejskich może trwać do 30-50 dni roboczych lub dłużej na dostawę. informacje zwrotne jesteśmy zobowiązani do zapewnienia państwu najlepszą Obsługę Klienta i Jakości Produktów. przy zakupie naszych produktów, Kupującego zgadza się skontaktować się z nami w przypadku doświadczenia przed opuszczać negatywną informacje negatywną lub neutralną informacje zwrotne, aby dać nam szansę, aby rozwiązać problem. proszę zostawić nam cztery " 5 Gwiazda " Pozytywne Informacje Zwrotne, jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, gdy otrzymał. my chętnie zrobić to samo dla ciebie.  

Więcej danych

Kolczyk typu:
Spadek kolczyki
Typ artykułu:
Kolczyki
Grzywny lub mody:
Moda
Nazwa marki:
XQ
Styl:
Klasyczny
Materiał:
Akrylowe
Kształt 's wzór:
Ubrania
Metale typu:
Stopu cynku
Płeć:
Kobiety
Numer modelu:
E-84

Bestsellers